Bensu GrupBensu Grup

Hakkımızda

BENSU GRUP, bensu temizlik adı altında ilk olarak 03.06.2007 yılında sektöre temizlik malzemeleri toptan satışı adı altında faaliyete başlamıştır.

Yolculuğumuzun başladığı ilk gündün bugünlere gelirken siz değerli iş ortaklarımıza herzaman uygun fiyat,kaliteli ürün politikamızdan hiçbirzaman ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk.

Bensu temizlik kurulduğu günden 2 sene gibi kısa sürede kendi adı altında evsel ve endüstiriyel temizlik ürünlerini imal etmeye başlamıştır.

Sizden almış olduğumuz güç sayesinde memnuniyetle bildiririzki bensu temizlik kurumsal altyapısını tamamlamış, üretim zincirine endüstiriyel çöp poşet çeşitlerini’de ilave ederek 2015 yılında Bensu Grup Kimya Temizlik ve Tedarik Sanayi Ticaret Limited Şirketi adını almıştır.

Kurulmuş olduğumuz ilk günden beri desteklerini esirgemeyen siz değerli iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Vizyonumuz

Temizlik sektörünün tüm alanların’daüretimden gelen gücümüzü siz iş ortaklarımıza sunmak.Global pazarlar’da söz sahibi olmak.Sahip olunan üstünlüğü devam ettirmek.

Misyonumuz

Bizi biz yapan değerlerin farkında olarak kalitemizdeki yükselişin ve müşteri menuniyetinin karşılığını her yıl daha üstüne koymak.

Referanslarımızdan Bazıları

Kalite Tesadüf Değildir.

avrupa
ulusoy-logo
tema
vadi
4s
arba

Ayrıntılı referans bilgilerimiz için lütfen irtibata geçiniz.

 

BENSU GRUP KİMYA TEMİZLİK VE TEDARİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Temizliği ve hijyeni güvenilir ellere teslim edin.